Дистанційне навчання у Бобринецькому ДНЗ № 2 "РОМАШКА"

Дата: 22.04.2020 10:57

Дистанційне навчання відкриває нові можливості перед педагогами. Особливо актуальною така форма провадження освітньої діяльності є в умовах карантину.

Насамперед, це дає можливість експериментувати, апробовувати нові форми навчання, а відтак - допомагати дітям опановувати нові знання й уміння.

Зокрема, такий вид діяльності навчить дітей самостійності, творчості, а педагогу допоможе проявити свою креативність.

Головне – підтримання зв’язку здітьми та їхніми батьками.

АПЛІКАЦІЯ «ВЕРБОВА ГІЛОЧКА»

Вербна неділя - свято, оповите особливим ореолом і атмосферою.

Вихователь Бобринецького ДНЗ № 2 «РОМАШКА» Ащепа Ольга Вікторівна зацікавила дітей старшої групи історією свята і традиціями нашого народу і запропонувала виготовити аплікацію вербової гілочки своїми руками.

Створюючи цей головний символ свята своїми руками, дошкільнята краще запам'ятають його назву і зрозуміють суть. Така творча діяльність розвиває просторове мислення, уяву, акуратність, творчі здібності, а батьки активно залучаться до спільної роботи з дітьми.

Вернісаж весняних квітів

Використовуючи дистанційну форму навчання, вихователь середньої групи Бобринецького дошкільного навчального закладу №2 «РОМАШКА» Онучак Тетяна Вікторівна розширила знання дітей про природу, ознайомила з різноманітністю весняних квітів, виховуючи естетичні почуття, смаки, навчаючи бережливого ставлення до природи, розвиваючи логічне мислення. Діти спільно з батьками створили вернісаж весняних квітів.