Освіта дошкільників під час карантину

Дата: 22.04.2020 10:53

Фото без описуПедагогічні працівники закладів дошкільної освіти міста активно долучилися до Всеукраїнського антикризового онлайн-марафону «Освіта під час карантину». Всі вихователі одержали іменні сертифікати встановленого зразка.

Досліди, руханки, образотворче мистецтво та пізнавальні ігри – такими видами діяльності насичені дні карантину найменших бобринчан - вихованців Бобринецького дошкільного навчального закладу №2 «РОМАШКА».

Педагоги досить швидко зорієнтувались і розробили систему дистанційного навчання. Кожен вихователь склав індивідуальний план такої роботи на період карантину, врахували індивідуальні та вікові можливості дітей, створив свою групу у Вайбері.

Тож дітям надають індивідуальні консультації, рекомендації, для них проводять заняття з використанням відео, інтернет-ресурсів.

Також вихованцям дають завдання, які потрібно виконати для участі у конкурсах.

Це значно полегшило життя батьків у час карантину –– вони із задоволенням долучилися до проєкту, щодня надсилають фотозвіт. Батьки вдячні за налагоджену співпрацю і допомогу у такий складний період.