В Бобринецькій громаді роздавали маски жителям громади

Дата: 03.04.2020 11:06

Фото без описуСьогодні у Бобринці за ініціативи та сприяння міського голови Валерія Сніжка біля магазину Файномаркет працівники Територіального центру міської ради роздали більше 400 масок мешканцям громади. Пріоритетною категорією були пенсіонери, які найбільш вразливі та незахищені від вірусу, також безкоштовно отримали маску та продезінфікували руки жителі району, та ті люди, які були без маски. Надані матеріали та свої вміння швеї надали волонтерки громади, студентки Університету срібного віку та слухачки Гендерно-ресурсного центру : Валентина Шевченко, Валентина Пижова, Світлана Піднебесна, Євгенія Орленко, Алла Молокоєдова, Людмила Якубенко, Ніна Соломаха, працівниці Територіального центру Яна Мирошніченко, Катерина Варчак, Центру дитячої та юнацької творчості - Тетяна Винник, Наталія Телих, Наталія Кириченко, закладів культури - Валентина Змикало, Тетяна Солодка, Лариса Рибак, Наталія Франчук, Оксана Тарасенко, дошкільних установ «Сонечко» - Вікторія Намєснік, Наталія Пасічник, Вікторія Ткаченко та «Ромашка» - Альона Вознюк, Людмила Корінецька, Тетяна Лазарєва.

Будьте здорові та залишайтеся вдома!