Захисні маски власноруч бобринчанами

Дата: 25.03.2020 11:07

Фото без описуПозаяк перевіреної вакцини від коронавірусу ще не існує, наразі головна задача кожного свідомого громадянина – вберегтися від інфікування та поширення збудників цієї інфекції. Відтак мило, антисептик, засоби індивідуального захисту та самоізоляція є основними профілактичними засобами у боротьбі з поширенням вірусу.

Захисна маска на сьогоднішній день є обов’язковою, але їх не вистачає в аптеках, тому за ініціативи Бобринецької міської ради, працівниками КУ«Територіальний центр соціального обслуговування», Центру дитячо-юнацької творчості, Бобринецького ательє ФОП «Молокоєдова А.М.», міської Ветеранської організації, слухачок Університету срібного віку, працівників Культури ОТГ відгукнулися та пошили більше 300 масок з матеріалу наданого Іриною Музикою, Олександром Овсійчуком, Людмилою Якубенко, Валерієм Сніжком.

Виготовлені маски передали на установи, організації, людям старшого віку та незахищеним верствам населення.

Звичайно цих масок не вистачає для всіх, хто їх потребує, але робота продовжується.

Міський голова щиро дякує вам за надану допомогу, небайдужість та громадську свідомість!!!

Успішний досвід інших країн показав, що самоізоляція – найефективніший спосіб попередження поширення хвороби. Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!Фото без опису