ШАНОВНІ КЛІЄНТИ БОБРИНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ КІРОВОГРАДСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 20.03.2020 14:37

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 обслуговування громадян здійснюється в особливому режимі до 03 квітня  2020 року включно.

На період КАРАНТИНУ запроваджуються тимчасові особливості обслуговування клієнтів.

Номери телефонів гарячої лінії Бобринецької районної філії  Кіровоградського обласного центру зайнятості:

(05257)34001  (відділ надання соціальних послуг населенню)

(05257)34518  (диспетчер-консультант)

e-mail: 1119@rcz.kocz.gov.ua

Номери телефонів гарячої лінії  Кіровоградського обласного центру зайнятості:

для шукачів роботи:

(0522)321768,електронна пошта empl@kocz.gov.ua

для роботодавців:

(0522)320801 , електронна пошта rob@kocz.gov.ua

із загальних питань:

(0522)245575 , електронна пошта org@kocz.gov.ua

Прийом документів, що фіксують намір клієнта щодо реєстрації як безробітного здійснюється через засоби електронного зв”язку або скриньку для кореспонденції (розташованої на  вході до центру зайнятості).

В цей же день фахівець Бобринецької районної філії зв”яжеться з Вами для підтвердження та уточнення необхідної інформації по вказаними вами номеру телефону або електронною поштою.

ЯКЩО ВИ ВЖЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ ЯК БЕЗРОБІТНІ:

?відвідування центру зайнятості, призначене на період з 17.03.2020 по 03.04.2020 включно, призупиняється до окремого розпорядження

?на період карантину віддається перевага взаємодії з кар’єрним радником без відвідування центру зайнятості, тобто у дистанційному режимі (телефоном (05257)34001 чи через електронну пошту1119@rcz.kocz.gov.ua). Саме таким чином Ви можете отримувати консультації та відповіді на Ваші запитання, послуги з пошуку роботи;

?кар’єрний радник з Вами комунікує засобами телефонного чи електронного зв’язку відповідно до наданих Вами контактів при реєстрації. Якщо Ваші контакти змінилися або Ви хочете їх актуалізувати, рекомендуємо зв’язатися з Вашим кар’єрним радником.

?запрошення Вас на наступний прийом після закінчення карантину буде здійснено кар’єрним радником (засобами електронного чи телефонного зв’язку);

?у разі бажання припинити реєстрацію у період дії карантину або надзвичайної ситуації Ви можете подати відповідну заяву поштою, через скриньку для кореспонденції або електронною поштою (скан-копія), з подальшим її підтвердженням на паперових носіях;