Увага! КП«Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бобринецької міської ради, запроваджує посилений протиепідемічний режим

Дата: 18.03.2020 14:04

Фото без описуВ звязку з оголошенням загальнонаціонального карантину в Україні, з метою недопущення занесення і поширення на території Бобринецької об’єднаної територіальної громади випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом COVID-19, комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бобринецької міської ради, запроваджує посилений протиепідемічний режим.

Під час карантину масові заходи та зібрання відмінено. Проводиться роз’яснювальна робота серед населення, підопічних установи щодо дотримання правил поведінки, недопущення провокацій, розповсюджуються інформаційні листівки.

Соціальні робітники установи забезпечені засобами індивідуального захисту. На виконання доручення Бобринецького міського голови, надання соціальних послуг територіальним центром підопічним тримається на контролі. Послуги перукаря та швачки тимчасово не надаються.