З 76-ю річницею визволення м.Бобринець від німецько-фашистських загарбників

Дата: 16.03.2020 16:10

Фото без описуДорогі наші ветерани Другої світової війни, колишні учасники бойових дій, партизани, підпільники, трудівники тилу!

16 березня — надзвичайно особливий день для бобринчан. 76 років тому Бобринець було героїчно звільнено від німецько-фашистських загарбників. Усі ми знаємо, якою ціною далася перемога у Другій світовій війні і наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу.

Нажаль, у нелегкий для країни час, зовнішній агресор знову провадить свої загарбницькі плани на Сході України.

Тож вклонімося перед тими, хто захистив нашу землю від ворога сімдесят шість років тому та пишаємося героями, які щодня боронять єдність та суверенітет України!

Шановні ветерани Другої світової війни! Ворніков Григорій Якович, Войнаровська Любов Григорівна, Коваль Віра Яківна, Неклеса Дем’ян Дем’янович, Хмарін Іван Васильович! В цей по-особливому урочистий та пам`ятний день ми безкінечно вдячні Вашому героїчному минулому, яке забезпечило наше мирне життя впродовж багатьох десятиліть. Від душі бажаю Вам здоров`я, мирного неба, добра, злагоди, уваги рідних і близьких.

Вічна пам'ять тим, хто загинув! Вічна слава тим, хто живий!