Міжнародний жіночий день в закладах культури Бобринецької громади

Дата: 12.03.2020 08:44

Фото без опису8 березня в закладах культури Бобринецької громади відбулися святкові заходи з нагоди свята весни - Міжнародного жіночого дня.

Завідуючою Дібрівським сільським клубом Кириченко Євгенією підготовлена та проведена, святкова програма «Мелодії весни». Солісти та аматори Дібрівського клубу дарували присутнім виступи в адресу прекрасної половини. Завершився захід дискотекою.

«Співучі, милі, рідні і єдині» під такою назвою провелала святкову програму завідуюча Коржівським сільським клубом Змикало Валентина. Виступи солістів клубу, ніжні дарунки від танцювального колективу «Світоч» Коржівського СК (керівник Валентина Змикало) тішили серця глядачів. Справжнім сюрпризом для присутніх стали виступи гостей з м.Бобринця, а саме Анатолія Іщенка, Сергія Чорного, Валентина Маліновського, вокального ансамблю «Лілея» керівник Наталія Телих, Галини Пономаренко, танцювального колективу районного будинку творчості (керівник Ольга Ковальчук).

В бібліотеках Бобринецької громади відбулися тематичні виставки малюнків, презентація книг в яких описане життя видатних жінок України та світу - «Це зробила вона» та «Це теж зробила вона», подарована бібліотечним закладам громади представником з Національного Демократичного Інституту Міжнародних відносин (НДІ) Людмилою Красницькою.

Також 7 березня в центрі дозвілля молоді відбулася святкова концертна програма та дискотека за участі молоді, в якій прийняло участь понад 100 осіб.