Свято весни у садочку

Дата: 10.03.2020 09:35

З 3 по 5 березня у всіх вікових групах ДНЗ №1 "СОНЕЧКО" пройшли святкові ранки, присвячені 8 Березня. Дошкільнята вітали своїх мам, бабусь, працівників закладу зі святом весни.

Вихованці весело співали пісень, декламували вірші, танцювали. А ще вручили різноманітні подарунки, зроблені власними руками від щирого серця.

Свято принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів, дитячу любов та сонячне тепло.

2 березня вихованці та працівники ДНЗ №1 "СОНЕЧКО" привітали з наступаючим святом ветеранів праці. Діти старшої, середньої та II молодшої "А" і "Б" груп підготували вітальні номери. У віршах, піснях та таночках побажали учасникам клубу "Теплі зустрічі" здоров'я, щастя і довгих літ життя.