Весна – святами красна!

Дата: 10.03.2020 09:08

Фото без описуПочаток весни - це період пробудження не лише природи, а й людських почуттів та емоцій.

Напередодні Міжнародного жіночого свята в КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» проведено чимало заходів, мета яких піднесення ролі дівчини, жінки в суспільному житті.

На захід «Родинні посиденьки» запросили мам і бабусь учнів 1-А класу, для яких приготували пісні, танці та цікаві конкурси для батьків.

Музично-літературна композиція «Родинна весна», підготовлена учнями 3-А класу, зачарувала гостей відвертістю та ліричністю.

Щемні слова подяки батькам прозвучали з вуст дітей 3-Б класу у талант-шоу «Весняні переливи».

У змаганнях «Мужня краса» зійшлися в дружньому поєдинку команда хлопців – учнів 9-11 класів «Молодь#двіж» та команд працівників школи «Досвід#руле». Усі учасники вправно виконали завдання, які зачасту вважалися жіночими обов’язками.