СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО 8 БЕРЕЗНЯ

Дата: 06.03.2020 17:33

Фото без описуМіжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Це свято не обійшло увагою і жінок Бобринецької громади. Так, 6 березня для прекрасної половини в районному будинку культури відбувся святковий концерт, у якому взяли участь таланти бобринеччини та Центру дитячої та юнацької творчості.

Святкову атмосферу у залі підтримали вітання, побажання міського голови Валерія Сніжка, який  нагородив грамотою Бобринецької міської ради:

БУЛУЙ Людмилу Павлівну – завідуючу господарством комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області.

Оголосив подяку Бобринецької міської ради:

ВИСОЦЬКІЙ Наталії Миколаївні – державному реєстратору відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бобринецької міської ради;

МАКСИМЕНКО Людмилі Федосіївні – секретарю навчальної частини Бобринецького коледжу ім. В. Порика Білоцерківського національного аграрного університету;

ПУГАЧ Ользі Олегівні – провідному спеціалісту загального відділу апарату Бобринецької міської ради;

ТЕЛИХ Валентині Володимирівні – вихователю Бобринецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів Кіровоградської обласної ради;

УС Тетяні Володимирівні – фахівцю  загального відділу апарату Бобринецької міської ради.

Оголосив подяку Бобринецької міської ради:

ГУРИНІЙ Тетяні Миколаївні – фізичній особі-підприємцю.

Подяку Кіровоградської обласної ради вручено:

НІКОЛЕНКО Лілії Анатоліївні – учитель зарубіжної літератури та російської мови комунального закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів №5» Бобринецької міської ради.

ОРЛОВІЙ Анні Вікторівні – учителю образотворчого мистецтва комунального закладу «ЗОШ І-ІІІ ступенів №5» Бобринецької міської ради.

ПИЖОВІЙ Валентині Володимирівні – соціальному працівнику відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам творчого колективу за чудовий концерт.

А також мережа магазинів «Вухастий нянь» в особі керівника Юрія Кочубея подарував Центру дитячої та юнацької творчості пилосос.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!