Змагання жінок-освітянок
3 березня 2019 року з метою популяризації занять фізичною культурою та спортом, здорового способу життя та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня проведено Спартакіаду серед жіночих команд установ та закладів освіти міста. У змаганнях брали участь 8 команд.
Спартакіаду проведено з 8 видів спорту, кожен з яких був цікавим та захоплюючим. Кожна команда прагнула перемоги.
Учасники змагань демонстрували свою спортивну майстерність, а вболівальники активно їх підтримували. Цей день приніс усім незабутні враження та емоції.
Особисті перемоги вибороли:
1. Шахи:
І місце – Лідія Григорьєва («Філія № 2» КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»);
ІІ місце – Катерина Вєтрова (ДНЗ № 1 «СОНЕЧКО»);
ІІІ місце – Вікторія Літвінова (відділ освіти, молоді та спорту).
2. Шашки:
І місце – Олена Заболотня (відділ освіти, молоді та спорту);
ІІ місце – Оксана Бойченко («Філія № 1» КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»);
ІІІ місце - Катерина Усік (ДНЗ № 1 «СОНЕЧКО»).
3. Теніс настільний:
І місце – Ірина Шоколова (КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»);
ІІ місце – Вікторія Літвінова (відділ освіти, молоді та спорту);
ІІІ місце – Олена Чубакова (КЗ «ІРЦ»).
4. Дартс:
І місце – Оксана Кузьменко (відділ освіти, молоді та спорту);
ІІ місце – Лілія Білоусова (КЗ «ІРЦ»);
ІІІ місце – Лариса Пидоренко («Філія № 1» КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»).
5. Стрибки на скакалці:
І місце – Ірина Натягайло (КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»);
ІІ місце – Світлана Гарба (ДНЗ № 2 «РОМАШКА»);
ІІІ місце – Юлія Будак («Філія № 1» КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»).
6. Штрафні кидки (баскетбол):
І місце – Наталія Степурська (відділ освіти, молоді та спорту);
ІІ місце – Олена Чубакова (КЗ «ІРЦ»);
ІІІ місце – Яна Сидорак (КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів № 5»).
7. Підняття тулуба:
І місце –Олена Царенко (КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»);
ІІ місце – Валентина Шевчук (ДНЗ № 1 «СОНЕЧКО»);
ІІІ місце – Наталія Степурська (відділ освіти, молоді та спорту).
8. Стрільба кульова:
І місце – Тетяна Пісна (КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів № 5»);
ІІ місце – Алла Перехрестюк («Філія № 2» КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»);
ІІІ місце – Катерина Усік (ДНЗ № 1 «СОНЕЧКО»).
За підсумком усіх видів змагань перемогу у Спартакіаді серед жінок здобула команда відділу освіти, молоді та спорту.
ІІ місце зайняла команда «Філія № 1» КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»,
ІІІ місце - команда КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5».
Проведення Спартакіади здійснено за ініціативи директора комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» міської ради Володимира Кунделя, підтримки голови районного комітету профспілки працівників освіти і науки України Лариси Цесарської та голови молодіжного крила районного осередку Аграрної партії України Дар’ї Свердленко.
По завершенню змагань голова РК профспілки працівників освіти і науки України Лариса Цесарська, директор КЗ «ДЮСШ» Володимир Кундель нагородили переможців, призерів і учасників Спартакіади грамотами, привітали з наступаючим святом та вручили грошові винагороди командам-учасницям від голови Аграрної партії України Юрія Крутька.
Вітаємо переможців змагань та бажаємо нових перемог і сильного командного духу!