Призер обласного конкурсу «Вчимося досліджувати та охороняти природу»

Дата: 06.03.2020 08:58

27 лютого комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» було проведено фінальний етап обласного конкурсу «Вчимося досліджувати та охороняти природу».

Конкурс проводився з метою виховання в учнівської молоді любові до природи, рідної землі, усвідомлення відчуття гармонійної єдності людини, суспільства і довкілля, формування екологічної, естетичної і трудової культури, розширення, поглиблення і популяризація екологічних знань.

У відбірковому етапі обласного конкурсу «Вчимося досліджувати та охороняти природу» взяли участь 105 учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області, які мають досвід підготовки дослідницько-експериментальних робіт в галузі природничих наук.

У фінальному етапі взяли участь 70 учнів – переможців відбіркового етапу, які презентували свої конкурсні роботи у номінаціях: «Юний дослідник»; «Екологія та проблеми довкілля»; «Біологія»; «Охорона здоров'я»; «Ресурси енергозбереження»; «Сільськогосподарське дослідництво»; «Лісогосподарське дослідництво».

БАКЛАН Вікторія, учениця 9 класу комунального закладу «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» та вихованка екологічного гуртка комунального закладу «ЦДЮТ» Бобринецької міської ради (керівник Ірина Плющевська) презентувала дослідницько-експериментальну роботу «Метод економічно вигідної альтернативи поліетиленовим пакетам у місті Бобринець» та посіла ІІ місце у номінації «Екологія та проблеми довкілля»

Переможці та призери обласного заходу були нагородженні цінними призами.