Фестиваль дружин юних рятувальників-пожежних

Дата: 06.03.2020 08:56

Фото без опису28 лютого 2020 року в комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Бобринецької міської ради відбувся шкільний фестиваль дружин юних рятувальників-пожежних.

Головна мета фестивалю - залучення широкого загалу школярів до вивчення правил безпеки життєдіяльності та їх пропаганда серед населення – це щоденна праця педагогічного колективу закладу.

У фестивалі взяли участь 6 команд (учні 8-10-х класів), кожна з яких мала назву та емблему. Учасники продемонстрували  знання з пожежної безпеки, електробезпеки, вміння надавати першу медичну допомогу; представили себе у конкурсах «Візитка – музичний переспів», «Соціальна реклама:за і проти», «Медик-рятувальник».

Гостем фестивалю був колишній учень школи, а нині заступник начальника 24- ДПРЧ - Маляренко Олег Сергійович, який розповів учням про основні засоби пожежогасіння та поведінку й дії в складних ситуаціях.Фото без описуФото без описуФото без опису