У 2019 році 255 учасників АТО знайшли роботу за сприяння служби зайнятості Кіровоградщини

Дата: 28.02.2020 08:09

Фото без опису

У минулому році мали статус безробітного 1164 безробітних з числа військовослужбовців, з них 5,8% – особи з інвалідністю, 56,7% – молодь віком до 35 років, 32,3% – з вищою освітою.

Минулоріч працевлаштовано 255 учасників АТО (ООС), з них 4 – за умови компенсацій роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, 10 – відкрили власний бізнес, отримавши одноразово допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності; 64 – були забезпечені тимчасовою роботою, з них 13 брали участь у громадських роботах.

Цікаво, що найбільше колишніх воїнів були працевлаштовані в сільському, лісовому та рибному господарстві, а також у переробній промисловості.

Проходили профнавчання 86 учасників АТО/ООС, після закінчення навчання 81 (98,8%) з них працевлаштовані.

Власну справу демобілізовані військовослужбовці започатковували за напрямками: роздрібна торгівля уживаним одягом, надання послуг таксі, розведення овець та кіз, роздрібна торгівля одягом, діяльність ресторанів та надання послуг мобільного харчування (кафе), ремонт обладнання зв'язку, відкриття магазину автоемалей (автофарб та автокосметики), бджільництво (2 особи), перукарські послуги.