Обговорення Статуту громади

Дата: 27.02.2020 10:45

Важливим питанням для Бобринецької громади наразі є розробка та впровадження у дію Статуту грормади. Саме цей документ регулює такі інструменти участі громадян у діяльності територіальної громади як громадські слухання, загальні збори, місцеві ініціативи, громадські ради, консультації з грормадськістю та інші форми демократії.

З метою створення механізму участі мешканців міської громади у прийнятті управлінських рішень розпорядженням міського голови від 25 лютого 2020 за №028 утворено робочу групу по підготовці проєкту статуту міської об’єднаної територіальної громади.

За ініціативи робочої групи фахівці зі спілки «Громадські ініціативи України» Павло Пущенко та Сергій Ткаченко ознайомили, проконсультували та дали відповіді на питання залучення громадян до  участі у діяльності територальної громади та її органів депутатському корпусу, працівникам виконавчого комітету міської ради.