І знову з перемогою!

Дата: 26.02.2020 08:23

Фото без опису23 лютого вихованці гуртка «Ерудит» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради (керівник гуртка Наталія Клюй) взяли участь у ІІІ етапі ХХІ обласного чемпіонату з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 2019/2020 навчального року, який проводився на базі комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».

Програму цього етапу складали такі турніри: «Своя гра», «Гетьманский герць», «Козацький бліц» та «Брейн-ринг».

За зайняте І місце команда КЗ «ЦДЮТ» нагороджена Кубком, дипломом  медалями та отримала право представляти Кіровоградську область на Чемпіонаті України з «Брейн-рингу».

Члени команди: Філіпенко Єгор (капітан), Багрін Максим, Брасло Євгенія, Кулик Олександр, Сорочан Катерина, Торіна Ольга та Філіпенко Дар’я.

Вітаємо наших ерудитів з перемогою та бажаємо подальших успіхів!Фото без описуФото без описуФото без опису