Спартакіаді старт дано!

Дата: 25.02.2020 15:34

Фото без описуУ суботу 22 лютого 2020 року, відбувся перший етап спартакіади серед команд закладів, установ, організацій,  портивних товариств, які розташовані на території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади.

Перший етап спартакіади - це змагання з футзалу, які проводяться з метою пропаганди здорового способу життя, залучення громадян до активної спортивної діяльності, сприяння їх фізичному розвитку і розвитку фізкультури та спорту.

6 команд, майже 40 учасників із різних організацій та установ прибули до спортивного залу "Філії №1-ЗШ І-ІІ ступенів" КЗ "Бобринецьке НВО" позмагатись у досить видовищному спорті, що вимагає від гравців неординарного мислення, вміння швидко оцінювати ситуацію, приймати правильні рішення й відповідним чином діяти.

В результаті запеклої боротьби перше місце посіла команда «БОБРИНЕЦЬКОГО РЕМ», друге місце команда «24 ДПРЧ У ДСНС УКРАЇНИ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ» та третє місце команда «БОБРИНЕЦЬКОГО КОЛЕДЖУ ІМ.В.ПОРИКА БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО НАУ».

Дякуємо суддям та учасникам змагань!Фото без описуФото без опису