Майстерня «У пошуках бренду Бобринецької громади»

Дата: 21.02.2020 14:55

Фото без опису

Відбулася майстерня «У пошуках бренду Бобринецької громади». Взяти участь у майстерні зголосилися мешканці громади, які зацікавлені у розвитку туристичної привабливості та впізнаваності  своєї громади.  Учасники заходу обговорили візуальний код громади,  займалися визначенням концепції логотипу та айдентики майбутнього бренду, який посилюватиме туристичну привабливість та впізнаваність громади, аналіз ідей промоційної продукції. Особливу цікаву ідею  представила Марія Нечай. Вона розробила макет стилізованого календаря громади, який вразив присутніх оригінальністю ідеї, підбором кольорової гами  та цікавим стилем зображення історичних будівель міста. Обговоривши ідею, було внесено  декілька пропозицій як доповнити календар і Марія погодилася доопрацювати свою ідею та на наступній зустрічі представити макет зі змінами.

Розробка бренду Бобринецької громади відбувається у партнерстві з Бобринецької міської радою, за участю експертів з брендингу Громадської спілки «Громадські ініціативи України» та Агенції сталого розвитку «Хмарочос» в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» за підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).Фото без описуФото без опису