Міжнародний День Спонтанного ПроявуДоброти

Дата: 21.02.2020 12:02

17 лютого вихователі та вихованці Бобринецького дошкільного навчального закладу №2 «РОМАШКА» взяли участь у  святкуванні Міжнародного Дня Спонтанного ПроявуДоброти.

З дошкільнятами були проведені заняття доброти. Діти разом вивчили правила доброти, чесності, ввічливості. Кожен бажаючий пройшов по стежинці добра і розповів, яку добру справу він зробив, отримавши за це чарівний смайлик доброти.

День спонтанного прояву доброти — це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє. Люди зі світлими серцями та думками вірять в перемогу ДОБРА і ГІДНОСТІ!