Відкритий чемпіонат зі стрільби кульової

Дата: 21.02.2020 11:35

Фото без опису

17 лютого вихованці КЗ «ДЮСШ» (тренер-викладач Микола Доренко) взяли участь у відкритому чемпіонаті зі стрільби кульової                                 з пневматичної зброї, який проходив на базі КЗ «КДЮСШ №3 МРМК»                     (м. Кропивницький).

Незважаючи на те, що участь у змаганнях такого рівня вихованці відділення стрільби кульової брали вперше, вони показали достойні результати.

Також учасникам змагань провели екскурсію по закладу та ознайомили зі спортивною базою відділення стрільби кульової.

У змаганнях взяли участь: Жиліч Петро, Науменко Каріна, Давигора Софія, Ярова Анастасія, Макаренко Максим, Жиганов Антон, Меренюк Андрій, Щербакова Іванна, Касян Єлизавета, Меленко Анна, Равлюк Данило, Багрін Максим.Фото без описуФото без опису