Навчалися педагоги-дошкільники

Дата: 21.02.2020 11:24

Семінар-практикум "Творчість дитини на кінчиках пальців" для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста відбувся на базі дошкільного навчального закладу № 1 "СОНЕЧКО" .

Учасники семінару ознайомилися з методичними рекомендаціями щодо використання конструктора LEGO в роботі з дітьми дошкільного віку.

У ході семінару вихователем Сопільняк Л. В. було проведено відкрите інтегроване заняття для дітей старшого дошкільного віку, на тему: "Що ми знаємо, що ми вміємо" з використанням LEGO-технологій.

Вихователь Усік Л. І. провела круглий стіл "Ігри з використанням конструктора LEGO".

Досвідом роботи застосування LEGO-технологій поділились і педагоги ДНЗ № 2 «РОМАШКА».

Під час "Мікрофону відкритих думок" педагогічні працівники висловили свої враження від семінару і слова вдячності його організаторам.