Гаряча лінія організації "Донбас СОС" безкоштовно надає консультації внутрішньо переміщеним особам

Дата: 12.02.2020 14:46

Фото без описуПереселенці можуть отримати допомогу експерта або консультацію юриста з наступних питань:

оформлення та отримання соціальних виплат (в тому числі, і пенсії);

процедура оформлення та отримання документів (паспорта, довідки ВПО, свідоцтва про народження або смерті і тд);

відновлення або компенсації зруйнованого під час проведення АТО житла;

правила перетину лінії розмежування.

Для цього потрібно зателефонувати на гарячу лінію "Донбас СОС" 0-800-309-110 (дзвінки з українських операторів безкоштовні).

"Щодня на номер нашої гарячої лінії звертаються понад сто осіб, але ми знаємо, що допомоги потребує набагато більше людей. Тільки далеко не всі знають про те, куди можна за нею звернутися", - зазначає організація, підкреслюючи, що консультації експертів, в тому числі і кваліфікованих юристів, абсолютно безкоштовні.