Гендерно-орієнтоване бюджетування як підхід ефективного управління та належного врядування

Дата: 12.02.2020 09:18

11 лютого 2020 року у гендерному центрі Бобринецької громади відбулося засідання робочої групи з гендерних питань. Під час заходу було проаналізовано роботу громади в частині гендерного підходу до надання послуг та відповідно здійснено  оцінку досягнення гендерної рівності у громаді.

Оцінка проходила за кількома напрямками, які стосувалися втілення гендерної політики, гендерно-орієнтованого бюджетування, збирання та використання геФото без описундерної статистики, інформаційних кампаній покликаних сприяти гендерній рівності та конкретних заходів задля гендерної рівності.

Під час заходу було відмічено досягнення за кожним напрямком та обговорено наступні кроки, зокрема акцентовано увагу на наскрізному впровадженні гендерно-орієнтованого бюджетування та використанні гендерного підходу у всіх програмах та практиках.

Було також вирішено проводити щоквартальну оцінку стану гендерної рівності у громаді з використанням Інструментарію оцінки гендерної рівності у громаді.Фото без опису