Цікава і корисна зустріч з Дмитром Піднебесним

Дата: 10.02.2020 11:07

Змістовним наповненням роботи Університету срібного віку є не лише заняття, які відвідують студентки і студенти, а й зустрічі з цікавими людьми. Однією з таких зустрічей стала година спілкування з бджолярем Дмитром Піднебесним. Його життєвий досвід та любов до пасічництва розкривають глибини апітерапії, лікування бджолиними продуктами. Спілкування було для учасників і учасниць дуже корисним, адже йшлося, здебільшого, про засоби і методи профілактики і лікування. А медовий продукт – запорука здоров’я у поважному віці.

Дмитро Дмитрович зацікавив усіх своєю справою життя, то ж Університет із радістю запрошуватиме його на такі зустрічі і надалі.