Вітали ювіляра

Дата: 07.02.2020 09:11

Фото без опису

6 лютого свій 95-й ювілей зустрів кавалер орденів Вітчизняної війни ІІ ступеня, «За мужність ІІІ ступеня», «Захисника Вітчизни», «За взяття Берліну», медалей Жукова та «За відвагу» - Хмарин Іван Васильович.

95 років — ювілей, гідний поваги, що зовсім трохи відокремлює від вікового ювілею! Вітаємо Вас зі святом і щиро схиляємося перед вашою мудрістю і відвагою.

Від імені міського голови Валерія Сніжка з подарунками та теплими привітаннями до ювіляра завітали перший заступник міського голови Валентин Висоцький та голова МВО Лідія Беліченко.

Бажаємо щоб Ваше здоров’я міцніло з кожним днем, а настрій був тільки сонячним. Нехай Ваш подальший життєвий шлях буде легким і світлим, а всі труднощі залишилися в минулому.