ТАРИФИ НА ТПВ ЗМІНЕНО

Дата: 06.02.2020 10:13

Утворена відповідно до розпорядження міського голови від 31 січня 2020 року № 017 робоча на чолі з першим заступником міського голови В.ВИСОЦЬКИМ оперативно опрацювала розрахунки заявлених до зміни тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів, отримані 30 січня 2020 року, і на засіданні 03 лютого 2020 року сформулювала свої зауваження і пропозиції до них та направила до КП «Комунальник» для розгляду.

За результатами розгляду зауважень і пропозицій робочої групи міської ради КП «Комунальник» визнав їх обгрунтованими та змінив (у сторону зменшення) раніше заявлені до зміни та оприлюднені у газеті «Честь хлібороба» і на вебсайті міської громади/ради тарифи на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів, Відповідна інформація міститься у листі КП «Комунальник» від 04 лютого 2020 року № 43.

За наявною інформацією на розгляді у КП «Комунальник» перебувають ще два звернення фізичних осіб із зауваженнями і пропозиціями до оприлюднених розрахунків та тарифів.

Відповідно до повідомлення КП «Комунальник» процедура інформування та можливість внесення зауважень і пропозицій до розрахунків, заявлених до зміни тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів, триватиме до 11 лютого 2020 року.

Міська рада закликає юридичних і фізичних осіб скористалася визначеною законом можливістю направити свої зауваження і пропозиції до розрахунків, заявлених до зміни тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів, до КП «Комунальник» (м.Бобринець, вул.Промислова,10А, 27200, тел.3 53 18) або до відділу житлово-комунального господарства, охорони праці та цивільного захисту міської ради (м.Бобринець, вул.Миколаївська,51А, 27200, тел.3 46 51).