Очікуються складні погодні умови: 5 лютого значні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, вночі 6 лютого помірний сніг, хуртовина. На дорогах ожеледиця. Пориви вітру 17-22 м/с. Очікується зниження температури

Дата: 04.02.2020 13:39

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Кіровоградський обласний центр з гідрометеорології

Оперативна інформація

№ 01 «01» лютого 2020 року

Про ускладнення по годи их умов

на території Кіровоградської області 5-6 лютого 2020 року

У зв’язку з переміщенням активного циклону з південного заходу 5-6 лютого на території Кіровоградській області очікуються складні погодні умови: 5 лютого значні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, вночі 6 лютого помірний сніг, хуртовина. На дорогах ожеледиця. Пориви вітру 17-22 м/с.

Очікується зниження температури повітря вночі 6 лютого до 1-6° морозу, 7 лютого вночі до 4-9° морозу, вдень до 1 -6° морозу.

Ускладнення погодних умов 5-6 лютого відповідає небезпечному метеорологічному явищу 1 рівня небезпечності (колір жовтий).

Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі, порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць