Семінар-практикум «Практичні аспекти електронного декларування 2020»

Дата: 22.01.2020 11:17

Фото без опису

21 січня  було проведено семінар стосовно декларування 2020 для посадових осіб місцевого самоврядування, депутатського корпусу, керівників підприємств, установ та організацій Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади. Для всіх присутніх головний  спеціаліст з питань протидії корупції Управління Держпраці у Кіровоградській області Ангеліна Мусієнко роз’яснила питання, що стосуються електронного декларування доходів.

Зокрема, Ангеліна Миколаївна  акцентувала увагу присутніх, що з  1 січня 2020 року вступили в дію деякі зміни до правил заповнення декларації.  Фахівець Управління надала відповіді на численні запитання, які виникали в присутніх. Розповіла про обсяги декларування і відповідальність за неподання декларації або умисне приховування даних. Звернула увагу на можливість подання виправленої декларації за ініціативою декларанта протягом 7 днів після її подання. Наголосила на необхідності неухильного дотримання термінів подачі електронних декларацій (з 01 січня по 31 березня 2020 року).