Новий електронний сервіс від ПФУ – пенсійний калькулятор

Дата: 20.01.2020 15:16

На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України в особистому кабінеті користувача відтепер доступний пенсійний калькулятор.

Пенсійний калькулятор дає змогу розрахувати пенсію за віком згідно із статтями 26, 27, 28, 29 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». При обчисленні страхового стажу та заробітної плати використовуються дані, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду на момент розрахунку.

Для врахування періодів трудової діяльності та інших періодів, що враховуються до стажу для призначення пенсії, але відсутні в електронних реєстрах Пенсійного фонду, користувачам додатково надана можливість їх ручного введення.

За результатами розрахунку на перегляд користувачу надається сума попередньо розрахованої пенсії та формується протокол, який містить інформацію про складові такого розрахунку: помісячний розрахунок заробітної плати та страхового стажу, індивідуальні коефіцієнти тощо.

Вказаний сервіс доступний для осіб, зареєстрованих на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України з використанням кваліфікованого електронного підпису (раніше - ЕЦП).

Начальник управління інформаційних

систем та електронних реєстрів

головного управління

Пенсійного фонду України