У здоровому тілі – здоровий дух

Дата: 15.01.2020 08:44

Фото без описуСпорт – це здоров’я нації, її краса та сила. Спорт об'єднує людей,  зміцнює наше здоров'я, характер, витривалість і навіть розумові здібності. Розвиваються такі корисні навички, як спритність, швидкість, координація, реакція, сила, терпіння. Спорт – це позитивні емоції.

10 січня 2020 року на базі комунального закладу «Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради проведено щорічну Спартакіаду «Здоров’я» серед учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл відділів освіти Бобринецької міської ради та Бобринецької районної державної адміністрації.

Змагання проводяться з метою удосконалення професійних навичок працівників, пропаганди та популяризації фізкультурно-масової роботи, здорового способу життя.

Проведення Спартакіади, яка стала традиційною, здійснено за ініціативи директора комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради Володимира Кунделя та підтримки голови районного комітету профспілки працівників освіти і науки України Лариси Цесарської, голови Аграрної партії України Юрія Крутька, голови районного осередку Аграрної партії України Олександра Щіченка.

Змагання проведено з восьми видів спорту: стрільба кульова, теніс настільний, дартс, баскетбол, волейбол, футзал, шахи і шашки.

Боротьба за перемогу була напруженою, але у спортивному залі панувала дружня атмосфера. Змагання ще раз продемонстрували високий фаховий рівень, спритність і витривалість педагогів та тренерів-викладачів.

Захід пройшов насичено і цікаво. Всі присутні отримали позитивні емоції.

За результатами всіх видів змагань з рахунком 15:9 впевнену перемогу здобула команда учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та тренерів-викладачів КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.

По закінченню Спартакіади всіх учасників привітали Вікторія Літвінова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради, Лариса Цесарська, голова РК профспілки працівників освіти і науки України, Дар’я Свердленко, голова молодіжного крила районного осередку Аграрної партії України. Вони вручили переможцям перехідний кубок, дипломи та грошові винагороди командам-учасницям (І- місце-2000 грн., ІІ місце – 1000 грн.).Фото без описуФото без опису