Свято Маланки – Щедрий Вечір у Коржевій

Дата: 14.01.2020 10:07

Фото без описуУкраїнці звикли відзначати Новий рік двічі – 1 та 14 січня. Але це не просто тому, що ми ледачі і любимо святкувати. Навіть не тому, що любимо поспівати пісень. Дехто не задумується про давні звичаї, а святкує Старий Новий рік ніби за звичкою, бо завжди так робив. Цей день – свято нового року за старим стилем, що супроводжується традиційними обрядами з переодяганням ряжених, щедрівками та посіванням. А напередодні Василя – свято Маланки, одне із найбільш веселих та колоритних.

13 січня учасники театрального колективу «БЕМС» Коржівського сільського клубу  вирушили з щедрівочками, щоб привітати своїх земляків. Радісно дзвенів дзвіночок в морозному повітрі, сповіщаючи про щедрувальників, які своїм щирим співом та віншуванням зігріли серця односельчан.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису