Привітали дітей пільгових категорій з Новорічними святами

Дата: 29.12.2019 17:44

Свято Нового Року є довгоочікуваним і світлим, а для дітей це особливі дні, адже для них дорослі готують подарунки та солодощі. В актовій залі школи №1 були запрошені діти пільгових категорій.

На свято завітав міський голова В.Сніжко, який привітали дітей з Новим Роком та Різдвом Христовим! Щиро побажав, щоб це свято – вісник оновлення, мрій та сподівань принесло кожному успіхів у навчанні, мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Також побажав всім міцного здоров’я, щастя та любові, здійснення найзаповітніших мрій та бажань, кожній родині достатку, процвітання та щедрої долі.

Цікаву новорічну програму підготували членькині Наталія Щіченко, Світлана Бадиця від ГО «Центр територіального успіху».

Діти отримали позитивний настрій, дружно танцювали, розповідали вірші Діду Морозу, приймали участь у конкурсах та розвагах.