Переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Дата: 28.12.2019 08:34

17 грудня проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція». У конкурсі взяли участь 44 команди творчих учнівських об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти області та представлено на розгляд понад 200 робіт. Презентовані новорічно-різдвяні конкурсні вироби символізували і відображали новорічну та різдвяну флористику, виконані на високому рівні і мали естетичний вигляд та якісне виконання.

Вихованці комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради теж представили свої роботи і отримали нагороди. Дипломами І ступеня нагороджені вихованці гуртка «Флористикаі фітодизайн» (керівник Хоружа С.В.) та члени гуртка «Вишиванка» (керівник Чернієнко О.В.)

Диплом ІІІ ступеня отримали вихованці гуртка «Лагідна майстерня» (керівник Чернієнко О.В.)