Дата: 28.12.2019 08:29

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнівської молоді, формування інтелектуального потенціалу нації на базі комунального закладу «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» Бобринецької міської ради Кіровоградської області відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства «Глобус» Кіровоградської МАН учнівської молоді.

На міський етап Конкурсу представлено 10 науково-дослідницьких робіт учнів комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс» «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області (вихованці комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради Кіровоградської області) у секціях: «Історія України» - 2, «Всесвітня історія» – 1, секція «Археологія» - 1, секція «Кримськотатарська гуманітаристика» - 1 (педагогічний працівник БІБІК Наталія Станіславівна), секція «Екологія» - 3 (педагогічний працівник ПЛЮЩЕВСЬКА Ірина Вікторівна).

Під час захисту науково-дослідницьких робіт члени журі оцінювали:

•         аргументованість вибору теми дослідження, чіткість постановки проблеми, мети та завдань дослідження;

•         вміння чітко і ясно викладати свої думки, критично осмислювати використані джерела;

•         самостійність, оригінальність і доказовість суджень, наявність елементів наукової новизни;

•         обґрунтованість поданих висновків, їх відповідність поставленим завданням та меті дослідження.

•         Журі І етапу конкурсу-захисту, до складу якого входили працівники відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради, комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» та педагогічні працівники КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» відзначили актуальність та науковість учнівських робіт, належний рівень розкриття теми досліджень.

•         Усі роботи юних науковців, які вибороли перші (БАСАРАБ Вікторія, ПОЧКАЙ Анна, ІВАЩЕНКО Юлія, СКОВПІЙ Олександра, КОГУТ Єлизавета, БАКЛАН Вікторія, АНДРОЩУК В’ячеслав) направлено до участі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАНУМ м. Кропивницького.

Цілеспрямованість та вмотивованість наших переможців надихає, тож, побажаємо їм творчих звершень і надалі.