Почесна відзнака Асоціації аматорського футболу України

Дата: 21.12.2019 13:40

Фото без опису19 грудня в м. Кропивницькому відбулася конференція Кіровоградської обласної асоціації футболу, на якій були підведені підсумки роботи за 2019 рік.

За вагомий внесок у розвиток дитячого футболу в регіоні віце-президент асоціації аматорського футболу України Каденко Олександр Валентинович нагородив почесною відзнакою-медаллю «За Заслуги» - представників міст Світловодська, Знам’янки, Олександрії, Кропивницького та Бобринця.

Почесну нагороду отримав директор комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Кундель Володимир Григорович.