УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ

Дата: 20.12.2019 13:10

Фото без описуНовий Рік зовсім близько, а це означає, настає пора мріяти і загадувати бажання! Ми починаємо зворотний відлік до заповітного дня, запалюємо чарівні вогні і виконуємо бажання!

19 грудня, на вулиці Миколаївська наймагічніший символ свята - Новорічна ялинка, розпочала дарувати святковий настрій! На урочисте відкриття завітали діти та дорослі. Їх чекала весела розважальна програма за участю Святого Миколая.

З найбільшим нетерпінням цього дійства чекали діти, адже добре знають, що саме у цей день їх відвідає Святий Миколай.

Всіх присутніх з Днем Святого Миколая, наступаючими новорічними та різдвяними святами щиро привітав міський голова Валерій Сніжко. Побажав здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки.

Приємним для жителів громади було вітання настоятеля Свято-Миколаївської церкви отця Володимира Ткаченка.

До вітань долучилися Святий Миколай та казкові персонажі. Чудове дійство підготували вихованці та керівники гуртків Центру дитячої та юнацької творчості. Новорічна ялинка засяяла вогнями під гучні оплески, радісні дитячі вигуки.

Відкриття новорічної ялинки стало початком циклу заходів, що пройдуть в громаді до свята Нового року та Різдва Христового.