День Святого Миколая в дошкільних закладах громади

Дата: 20.12.2019 10:59

Фото без опису19 грудня День Святого Миколая – улюблене свято усіх дітей. В цей день зранку слухняні дітлахи отримують подарунки від Святого Миколая, що є для них приємною несподіванкою. Завітав Святий Миколай і до малечі в дошкільні навчальні заклади громади, разом із заступницею міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмилою Кривошеєю, які  привітали дошкільнят зі святом, похвалили за гарну поведінку та вручили смачні подарунки від міського голови Валерія Сніжка та Бобринецької міської ради. Діти довго не відпускали Миколая, кожен намагався розказати про свою гарну поведінку, добрі справи та розповісти про неслухняних товаришів.

Чудове передноворічне дитяче свято, квести, які підготували колективи дошкільних  навчальних закладів громади та солодкі презенти від міського голови, подарували дітям багато позитивних емоцій, створили гарний настрій і запалили вогник передчуття добрих новорічних чудес у дитячих серцях.

Приємно, що бать приймають активну участь у житті дошкільних установ та виготовили поробки власними руками.