Інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри»

Дата: 16.12.2019 16:53

Фото без опису13 грудня у межах Всеукраїнського тижня права серед учнів 9-10 класів закладів загальної середньої освіти міста Бобринця проведено інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри».

Захід розпочався зі знайомства - із привітань та представлень кожної команди.

Під час проведення конкурсу команди учасників обговорювали різнопланові питання, підготовлені працівниками ювенальної превенції, щодо історії права, Загальної декларації прав людини, Конвенції ООН про права дитини. Також школярі активно відповідали на музичні та фотопитання конкурсу.

У ході гри діти більше дізналися про роботу поліції, власні права та обов’язки.

Оцінювало школярів журі у складі учителів правознавства.

Конкурс пройшов цікаво та весело. Команд учасників інтелектуально-розважального конкурсу «Правничі ігри-2019» нагородили почесними дипломами та подяками за активну участь у заході. Школярі закладів освіти міста отримали позитивний заряд вражень та новий досвід.Фото без описуФото без описуФото без опису