Олімпіада з географії

Дата: 16.12.2019 16:50

Фото без опису15 грудня на базі комунального закладу «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа I-III ступенів № 1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, в якому взяли участь 32  учасника.

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії відбувся на належному науковому-методичному й організаційному рівні.

На урочистому відкритті учасників олімпіади привітала головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради Оксана КУЗЬМЕНКО.

Слід зауважити, що на змаганні прибули учасники із 2 закладів загальної середньої освіти Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади та 12 закладів освіти Бобринецького району.

Юні любителі географії працювали за завданнями підготовленими предметно-методичною комісією обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.

Відповідно до умов проведення олімпіад учнівські роботи підлягали шифруванню.

До перевірки олімпіадних робіт залучено фахове журі у складі вчителів географії вищої кваліфікаційної категорії, старших вчителів, вчителів-методистів закладів освіти Бобринеччини.

Виконуючи завдання учасники олімпіади мали можливість продемонструвати здобуті географічні компетентності, зокрема знання географічних фактів, номенклатури, уявлень, понять, причинно-наслідкових зв’язків, прикладних і картографічних умінь.

Оргкомітет та журі олімпіади доклали максимум зусиль, щоб забезпечити виваженість, прозорість та об’єктивність перевірки й визначення переможців.

Дипломами І,ІІ,ІІІ ступенів нагороджено 18 учнів (І ступінь-4, ІІ ступінь-6, ІІІ ступінь-8).

Організаційний комітет ІІ (міського, районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії щиро дякує колективу комунального закладу «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» за плідну співпрацю під час проведення олімпіади.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису