Ремонт «Центру дозвілля молоді» близиться до фіналу

Дата: 09.12.2019 15:43

Фото без описуВелика частина жителів громади пам’ятає «Центр дозвілля молоді» як один з осередків культурного життя міста,  тут проводилися покази фільмів та різні заходи. Потім центр дозвілля молоді був зачинений і з роками перетворився майже на руїну. Розбиті вікна, обвалений дах, занедбана територія так почало виглядати приміщення,  яке донедавна було центром культурного життя молоді Бобринця.  Та починаючи з 2016 року, тут  виконано капітальний ремонт перекриття даху, замінено віконні та дверні блоки із застосуванням енергозберігаючих технологій. В 2017 році  приміщені було повністю замінено систему опалювання та встановлено новий твердопаливний котел, що дозволяє значно зекономити кошти на енергоносіях. З 2018 року в частині приміщення центру дозвілля молоді розпочав свою діяльність «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» працівники якого власними силами привели приміщення до належного зовнішнього вигляду  навели лад у внутрішніх приміщеннях. З початком діяльності територіального центру міської ради, приміщення центру дозвілля молоді почало «оживати». Почав активно  діяти «Університет срібного віку», Гендерно - ресурснийий центр,  та міська ветеранська організація -  знову стало багатолюдно.

Ремонт центру дозвілля молоді на завершальному етапі. Тут завершується створення залу для засідань громади та коворкінгу з моторизованим екраном та сучасним обладнанням. Сьогодні центр дозвілля молоді  зсередини важко впізнати. Тепер це тепле приміщення, сучасний туалет, великий світлий зал, де з комфортом можна проводити різні заходи в громаді, та новітнє обладнання для проведення конференцій. Сподіваємося, що після відкриття оновленого центру дозвілля молоді, яке планується на початок 2020 року, він стане новим осередком культурного життя нашої громади.