Обласний семінар-практикум

Дата: 05.12.2019 16:28

Фото без опису4 грудня в рамках педагогічної практики слухачів курсів учителів освітньої галузі «Суспільствознавство» КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» на базі КЗ «Бобринецьке навчально-виховне об’єднання «Навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» міської ради проведено обласний семінар-практикум.

У роботі даного методичного заходу взяли участь вчителі історії з різних районів та ОТГ Кіровоградської області.

З вітальними словами до присутніх звернулася головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту міської ради Оксана Кузьменко.

Завідувач науково-методичної лабораторії суспільствознавчих дисциплін КЗ «КОІППО» Наталія Черткова ознайомила учасників обласного семінару із планом роботи.

Керівник освітнього закладу Володимир Карпук розповів про етапи створення іміджу сучасного закладу завдяки тісній співпраці Бобринецької міської ради, відділу освіти, педагогічного, учнівського та батьківського колективів.

Із учасниками семінару своїм педагогічним досвідом, креативними ідеями та інноваційними освітніми технологіями поділилися:

вчитель історії вищої кваліфікаційної категорії, «вчитель-методист» Наталія Бібік з проблеми «Навчально-методичне забезпечення сучасного уроку історії: інноваційні підходи, дидактичні напрацювання, особливості формування предметних компетентностей»;

вчитель правознавства вищої кваліфікаційної категорії, «вчитель-методист» Микола Різанов з проблеми «Використання структурно-логічних схем, юридичних та ситуативних задач на уроках правознавства».

На належному методичному рівні Забоєнко Оксана, вчитель історії другої кваліфікаційної категорії провела урок у 5 класі на тему «Що допомагає історикам вивчати минуле».

Справжньою родзинкою заходу стала міні-екскурсія Наталії Бібік, учителя історії до шкільного музею та міні-виставка археологічної колекції Ростислава Ніколайчука, учня 11 класу даного закладу. До того ж, юний любитель археології мав змогу отримати практичні рекомендації щодо обліку своїх неймовірних знахідок від Кирила Панченка, директора археологічного музею імені Нінель Бокій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

У формі мікрофону думок підведено підсумки роботи семінару-практикуму. Гості висловили щирі слова вдячності вчителям історії міської гімназії за їх прагне поділитися своїм досвідом.

Відділ освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради висловлює вдячність за організацію проведення обласного методичного заходу адміністрації та кафедрі вчителів історії КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО». Бажаємо колективу закладу процвітання, сил і натхнення на гарну працю, дякуємо за креативність та творчий підхід.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису