У День Гідності та Свободи вшанували пам’ять героїв, що поклали життя за рідну землю

Дата: 21.11.2019 10:42

Революція Гідності була надзвичайно важким  іспитом для України, коли українці продемонстрували свою гідність, прагнення до свободи події яких стали життєстверджуючим вогнем української нації. Події, які сколихнули весь світ, не залишили байдужими жодної душі.

З метою вшанування громадянського подвигу, патріотизму і мужності учасників цих подій, які відстоювали права людини, європейського майбутнього України, а також ідеали свободи, справедливості, 21 листопада, відбулося урочисте покладання квітів до галереї слави героям Небесної сотні і воїнам-захисникам України, меморіальної дошки героя Небесної Сотні - Віктора Чміленка, пам’ятного хреста “Арки пам’яті”, у яких взяли участь керівництво та працівники місцевого самоврядування.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв Небесної Сотні, а також всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.