ОГОЛОШЕННЯ. ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 20.11.2019 10:01

03 грудня 2019 року о 14 год. 00 хв. у приміщенні залу для засідань адміністративного будинку, розташованого у м. Бобринець, вул. Незалежності, 80 відбудеться 51 чергова сесія Бобринецької міської ради сьомого скликання.

Порядок денний та проекти рішень 51 чергової сесії Бобринецької міської ради сьомого скликання оприлюднені, у встановленому законодавством порядку, на офіційному сайті Бобринецької міської ради за посиланням (https://rada.info/upload/users_files/04055239/docs/6a2e76ef7c5f365c7b9d1e3f26ec0656.pdf) та на інформаційному стенді Бобринецької міської ради, розташованого у м. Бобринець, вул. Незалежності, 80, другий поверх.