З 1 грудня збільшиться розмір пенсії

Дата: 18.11.2019 16:17

На скільки?

З 01 грудня 2019 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, збільшиться з 1564 до 1638 гривень, тобто на 74 гривні. У зв’язку зі збільшенням цього показника Пенсійним фондом України автоматично буде проведений перерахунок пенсій.

Кому?

Перерахунок пенсій буде проведено лише тим пенсіонерам, розмір пенсії яких залежить від прожиткового мінімуму!

Нагадаємо…

Відповідно до зміни розміру прожиткового мінімуму, перерахунок пенсій з 01  грудня є третім протягом року. Таким чином, розмір мінімальної пенсії протягом 2019 року збільшиться на 141 гривню.

О. Романченко, заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області