Привітали колектив ПАТ «Укрпошта» з професійним святом

Дата: 15.11.2019 15:59

Фото без описуЦей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності.

Сучасне життя не можливе без засобів масової комунікації, які Ви уособлюєте. Саме Ви допомагаєте людям вчасно дізнаватися, чим живе світ. Завдяки Вашій професійній та оперативній роботі в оселі кожного українця щодня відкрите інформаційне вікно у світ.

15 листопада перший заступник міського голови Валентин Висоцький, заступник міського голови з соціального-гуманітарних питань Людмила Кривошея привітали та оголосили подяку Бобринецької міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди дня працівників радіо, телебачення та зв’язку колективу станційно-лінійної дільниці №4 міста Бобринець Кіровоградської філії ПАТ "Укртелеком".