ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Дата: 11.11.2019 08:57

Фото без опису9 листопада на базі комунального закладу «Загальноосвітня школа I-III ступенів №5» Бобринецької міської ради Кіровоградської області відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, в якому взяли участь 39 із 40 заявлених учасників.

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії відбувся на належному науковому-методичному й організаційному рівні.

На урочистому відкритті учасників олімпіади привітали головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради КУЗЬМЕНКО Оксана Володимирівна та методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької районної державної адміністрації ЩЕРБАЧЕНКО Лілія Олексіївна.

Слід зазначити, що на змагання прибули учасники із двох закладів загальної середньої освіти Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади та 14 ЗЗСО Бобринецького району.

Юні любителі науки про минуле працювали за завданнями підготовленими предметно-методичною комісією обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського.

Також, відповідно до умов проведення олімпіад учнівські роботи підлягали шифруванню.

До перевірки олімпіадних робіт залучено фахове журі, у складі вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін вищої кваліфікаційної категорії, старших вчителів, вчителів-методистів закладів освіти Бобринеччини.

Виконуючи завдання учасники олімпіади мали можливість якнайповніше розкрити свої здібності аналізували історичні джерела, розгадували історичні кросворди, характеризували історичних особистостей та показати рівень сформованості навчальних компетентностей (хронологічної, просторової, інформаційної, мовленнєвої, логічної та аксеологічної).

Організаційний комітет ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії висловлює щиру вдячність за організацію проведення олімпіади адміністрації та колективу КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» Бобринецької міської ради, які доклали максимум зусиль для чіткого й продуманого проведення олімпіади.