Стихійна торгівля - незаконно та небезпечно

Дата: 11.11.2019 08:44

Фото без описуНа території Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади створено достатньо відповідно оформлених місць для продажу сільськогосподарської продукції тваринного та рослинного походження. Але деякі суб’єкти господарювання не бажають дотримуватися визначеного порядку, мотивуючи це тим, що на узбіччі та тротуарі потік людей інтенсивніший, але це створює так звану стихійну торгівлю, яка відповідно до ст..160 «Кодексу України про адміністративні правопорушення» заборонена. Серед продуктів, які реалізуються з землі, найбільш небезпечними є свіжа риба та молочні продукти, які без перевірки Держпродспоживслужби реалізують свої товари.

У цьому напрямку постійно проводяться комісійні перевірки та інформаційні заходи з боку роботи робочої групи з відстеження ситуації на споживчому ринку. Протягом жовтня місяця 2019 року під час роботи робочої групи було застосовано заходи до порушників, а саме до суб’єктів господарювання, які здійснювали торгівлю свіжою рибою у невизначених місцях. В результаті чергової перевірки посадовими особами Національної поліції у відповідності зі ст..255 КУпАП складено адміністративні протоколи. Тому ще раз закликаємо суб’єкти господарювання – продавайте свої товари в спеціально відведених місцях.