Допомога благодійної організації "Отчий дім"

Дата: 11.11.2019 09:07

Фото без описуТой, хто робить добрі справи, не сподівається на винагороду чи визнання, а робить це від щирої душі, для людей, яким це необхідно. У людей, які потребують допомоги КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бобринецької міської ради є добрий друг, якого вони знають по благодійних справах, а не особисто. Мова йде про директора КОБФМ «Отчий дім» Миронюка Павла Сергійовича. За його сприяння постійно надається гуманітарна допомога для осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, малозабезпечених громадян, які знаходяться на обслуговуванні у Територіальному центрі. Неодноразово були надані технічні та інші засоби реабілітації  (інвалідні візки, ходуни, стільці-туалети, сидіння для ванни, милиці), одяг, взуття, ковдри, постільна білизна, підгузники для дорослих. При відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги діє Пункт прокату, де кожен потребуючий може взяти необхідні речі в тимчасове користування на безоплатній основі.

Від імені працівників територіального центру та людей, якими опікується пан Павло, висловлюємо щиру подяку за співпрацю та волонтерство. Здоров’я Вам, злагоди, миру і довгих років життя!Фото без описуФото без опису