З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2019 09:37

Фото без описуШановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Щиро вдячні працівникам районного та міського будинку культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Оголошено подяку Департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації ЗМИКАЛО Валентині Миколаївні – завідуючій Коржівським сільським клубом;

Відзначено колективи міського будинку культури, Коржівського та Дібрівського клубів.

Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою,

міський голова                                                         В.СНІЖКО